---
title: EV SSL-certificaat | Koop een Extended Validation-certificaat - GoDaddy
description: Koop een EV SSL-certificaat of Extended Validation-certificaat dat het hoogste beveiligingsniveau biedt. De beste manier om je bedrijfswebsite te beveiligen.
image: https://img1.wsimg.com/cdnassets/transform/b9d18554-90eb-423f-b7fc-31ef96aa4f48/og-godaddy-template-Web-Security-LP-and-EV-SSL
---
# EV SSL-certificaat

## EV SSL-certificaat is uw hoogste niveau van authenticiteit

  * Verhoogt het vertrouwen in uw merk en site

  * 24/7 ondersteuning

  * Slaat al uw sites versleuteld op, waardoor u tijd en geld bespaart

[Help me kiezen](https://www.godaddy.com/nl/offers/ssl-certificate/ssl-selector)

## Beschikbare pakketten

### EV SSL-certificaat

#### Samenvatting

Basis SSL-certificaat dat je handmatig installeert en beheert

#### Prijzen

- **Prijs:** $ 10,42/mnd

#### Functies

- **SSL-functies**
- 1 SSL-tegoed per domein
- Enkele site en UCC/SAN beschikbaar
- 2x encryptie verversen per jaar
  - Hernieuwen en opnieuw installeren 2x per jaar van uw jaarabonnement. Als u extern gehost bent, installeert u uzelf elk moment handmatig opnieuw.
- **Installatie**
- Zelf installeren
- Handmatig opnieuw installeren en problemen oplossen, meer dan 2 keer per jaar
- **Bonusfuncties**
- Geavanceerd trust-zegel
  - Volledig aanpasbaar met 3D-ontwerp en blijvende siteplaatsing – helpt je merk sterker maken, conversie verhogen en bouncepercentages verlagen.
- Betaal per certificaat

[Nu kopen](https://salesproducts.api.godaddy.com/v1/pl/1/package/buy/ssl-001sites-tier3?itc=ev_slp&term=36%3AMonth)

### Automatisch EV SSL-certificaat

#### Samenvatting

AI-gestuurde installatie en automatische herinstallatie

#### Prijzen

- **Prijs:** $ 14,99/mnd

#### Functies

- **SSL-functies**
- Onbeperkt aantal SSL's per domein
- Single-site en multi-domein beschikbaar
  - Multi-domein vervangt UCC/SAN, waardoor je onbeperkt SSL-certificaten kunt installeren op meerdere domeinen. Dit bespaart geld vergeleken met het kopen van meerdere losse certificaten.
- 2x encryptie verversen per jaar
  - Na de eerste installatie vindt twee maal per jaar een automatische herinstallatie plaats. Stel het in en laat het verder gebeuren.
- **Installatie**
- Persoonlijke AI en begeleide workflows helpen je makkelijk installeren en configureren
- Volledig automatisch opnieuw installeren, jij zorgt zelf voor het oplossen van problemen
- **Bonusfuncties**
- Geavanceerd trust-zegel
  - Volledig aanpasbaar met 3D-ontwerp en blijvende siteplaatsing – helpt je merk sterker maken, conversie verhogen en bouncepercentages verlagen.
- Betaal per domein, niet per certificaat
- SSL-wijzigingsmeldingen laten het je weten als je SSL door iemand is aangepast

[Nu kopen](https://salesproducts.api.godaddy.com/v1/pl/1/package/buy/dlxssl-001domain-tier3ev?itc=slp_ev&term=36%3AMonth)

## Inbegrepen in elk GoDaddy EV SSL-certificaat

### Betere Google-zoekranking

Kom hoger te staan in de zoekresultaten met een SSL-certificaat.

### Geverifieerde Trust-zegel

Toon aan klanten dat je hun gegevens beschermt door het SSL Trust-zegel van  weer te geven op je website.

### Krachtige versleuteling volgens de branchenorm

Betrouwbare SHA-2- en 2048-bits end-to-end-versleuteling.

### 30 dagen geld-terug-garantie¹

Zorgeloze aankoop, we vinden een abonnement dat het beste bij jou past.

### Bewezen ervaring in de branche

Al meer dan 20 jaar helpen we Meer dan 20 miljoen klanten in meer dan 180 landen.

### Veilige mobiele en online betalingen

Een SSL-certificaat is de branchenorm voor online versleutelde betaalopties.

## Kies je GoDaddy SSL-certificaat

- SSL-certificaten versleutelen de belangrijke gegevens van je klanten
- End-to-end-versleuteling van website naar server
- Vergroot het vertrouwen in je merk en verbeter je SEO-ranking
- De hoogste normen in PCI-DSS, HIPAA, HITECH, AVG
- Elimineer de waarschuwing 'Niet veilig' uit de browserbalk

## Veelgestelde vragen over GoDaddy EV SSL-certificaat

### Wat is een Extended Validation (EV) SSL-certificaat?

Extended Validation (EV) is de hoogste klasse van SSL-certificaten. Het gebruikt dezelfde krachtige codering als andere SSL's, maar je krijgt er pas een na een zeer streng selectieproces van het bedrijf van de aanvrager. Alleen die ondernemingen die door dit proces komen, ontvangen een EV SSL-certificaat.

Voordat we een EV-certificaat uitgeven, controleert een van onze medewerkers of het bedrijf dat op de aanvraag staat:

  * Legaal is geregistreerd

  * Op dit moment zaken doet

  * Te vinden is op het vermelde adres

  * Te bereiken is onder het vermelde telefoonnummer

  * Is eigenaar van de domeinnaam van de website

Je moet elk jaar met succes door dit controleproces komen om je Extended Validation (EV) SSL te kunnen behouden. Een onderneming die online producten verkoopt of betaalgegevens accepteert, zou een Extended Validation (EV) SSL-certificaat moeten gebruiken.

### Wie kan een EV SSL-certificaat aanschaffen?

Extended Validation (EV) SSL-certificaten worden alleen aan de volgende instellingen, bedrijven en ondernemingen uitgegeven:

  * Geïncorporeerde bedrijven, of vennootschappen met een beperkte aansprakelijkheid die wettelijk zijn geregistreerd met een ‘Goede reputatie‘, ‘Actief‘ of gelijksoortige status.

  * Bedrijven zoals vennootschappen onder firma, vereniging zonder rechtspersoonlijkheid, Doet-zaken-onder-naam-van en eenmanszaken.

### Hoe weten mijn klanten dat een EV SSL-certificaat mijn site beschermt?

Vrijwel iedereen heeft het wel eens gehad: je koopt bijna iets online maar verlaat de site voordat je je bestelling plaatst omdat je niet zeker weet of je informatie wel veilig is.

Een website met een EV SSL-certificaat geeft een vertrouwensindicator en een HTTPS-voorvoegsel weer. Het laat shoppers zien dat ze op een gecodeerde website zijn en dat hun creditcardgegevens en andere gevoelige data die ze invoeren, versleuteld zijn.

### Wat is het verschil tussen een Extended Validation (EV) certificaat en een Organisatievalidatie (OV) of Domain Validated (DV) certificaat?

Domein validatie (DV)-certificaten zijn de eenvoudigste certificaten om te bemachtigen. Er is geen handmatige identiteitscontrole, slechts een geautomatiseerde verificatie die bevestigt dat de aanvrager de eigenaar is van het domein achter de website. Als je een website of blog hebt, is een DV SSL-certificaat prima voor jou.

Organization Validation (OV)-certificaten brengen beveiliging naar een hoger niveau en vereisen menselijke verificatie van de identiteit van de organisatie. Hetzelfde geldt voor Extended Validation (EV)-certificaten, die niet alleen het eigenaarschap van het domein controleren, maar ook de identiteit van het bedrijf, de juridische status en het adres. Het controleproces voor de EV-certificaten is grondiger dan die van de andere certificaten, daarom bieden EV SSL-certificaten klanten nog meer zekerheid en vertrouwen.

### Waarom zou je voor SSL-certificaten van GoDaddy kiezen?

Wij bieden een volledig assortiment SSL-certificaten die voldoen aan de richtlijnen van . Alle onze certificaten hebben:

  * SHA-2 hash-algoritme en 2048-bits codering.

  * Uitstekende beveiligingssupport.

  * Geld-teruggarantie van 30 dagen.¹