GoDaddy ile top ağlarda!

HaberlerKategori
Okuma süresi: 3 dk
Stefano Maruzzi

GoDaddy olarak Türkiye’de ilk televizyon reklam kampanyamızı yayına almanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Türkiye’de güçlü büyüme gösterdiğimiz bir yılın ardından yayınlamaya başladığımız televizyon reklamımızın markalama çalışmalarına Aralık 2016’da başladık. Futbol temalı reklamımız, gücünü GoDaddy olarak pazara girdiğimizden beri Türkiye’de gösterdiğimiz yüksek performanstan alıyor. Bu reklam ile KOBİ’lere online hedeflerini gerçekleştirmeleri doğrultusunda yanlarında yer aldığımızı hatırlatmak istiyoruz.

GoDaddy, başarıya giden yolda Türkiye’deki KOBİ’lerin yanında

Dijitalin perakendeciler, girişimciler, profesyoneller ve iyi bir iş fikri olan herkes için sunduğu fırsatlara olan farkındalığı artırmak için, GoDaddy için başarılı bir yılı televizyon kampanyasıyla bitirmek istedik. Türk girişimciler ve işletmeler, sadece dijital dünyaya ilk adımlarını atarken ve online varlıklarını oluştururken değil, aynı zamanda dijital fırsatları görmeleri ve kullanmalarına yardım etmek için de yanlarında olacak bir iş ortağına ihtiyaç duyuyor. Türkiye’deki küçük işletme ve girişimcilerinin başarılı olmalarına ve hikayelerini anlatmalarına yardım etmek adına onlarla birlikte çalışmak, ihtiyaç duydukları dijital çözümleri ve önerileri sunmak istiyoruz.

2017’de yeni dijital çözümler geliyor

Türkiye’de sunduğumuz hizmetleri iyileştirmenin ve geliştirmenin yanı sıra yerel pazarı ve yerel işletmelerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek için yatırım yapmaya devam ediyoruz. GoDaddy olarak gerçekleştirdiğimiz, global girişimcilik trendlerini incelediğimiz son araştırmamıza göre, Türkiye’deki girişimcilerin yüzde 71’i uzun vadede kendi şirketlerine sahip olmayı beklerken, yüzde 77’si teknolojik gelişmelerin hızlı iş kurmayı ve müşterilere ulaşmayı sağladığını düşünüyor. Her dört katılımcıdan biri başarılı bir girişimci olmak istemesinin arkasında kendi işinin patronu olmak istemesi ve bunun getirdiği esnek çalışma saatleri olduğunu söylüyor.

Tüm bunların farkındalığıyla hareket ederek girişimciler ve küçük işletme sahiplerine online araçlar sunmaya odaklanıyoruz. 2017’de Türkiye’de daha fazla girişimci ve işletme sahibinin online olmasına yardım etmek için uygun maliyetli, kolay kullanımlı ve efektif dijital araçlar, çözümler ve yeni online araçlar sunmaya devam edeceğiz. Bunların yanı sıra Türkiye’deki mobile kayan trendin farkındalığıyla, işletmelerin daha küçük mobil ekranlar da dahil, her ekranda güzel görünen dijital varlıklar oluşturmalarını sağlayacağız. GoDaddy olarak ayrıca profesyonel web sitesi tasarımcılarının ve geliştiricilerin müşterilerinin online işlerini daha kolay yönetmesini sağlamaya da devam edeceğiz.