GoDaddy, WooCommerce tarafından desteklenen yeni WordPress E-Ticaret Hosting planını sunuyor

GenelKategori
Okuma süresi: 5 dk
GoDaddy Hosting Team

GoDaddy ve WooCommerce, WordPress e-ticaret sitesi kurulumunu her zamankinden daha kolay hale getirmek için güçlerini birleştirdi.

Yeni WordPress E-Ticaret Hosting planımız, WooCommerce tarafından desteklenen, yüklenmiş olarak hazır gelen bir online mağazanın yanı sıra, Advanced Notifications (Gelişmiş Bildirimler), Subscriptions (Abonelikler), WooCommerce Brands (WooCommerce Markaları) ve daha fazlası gibi çeşitli premium uzantıları da içeriyor.

Neden WordPress E-Ticaret Hosting planını tercih etmelisiniz?

Başarılı bir online mağaza oluşturmak göz korkutucu olabilir. Doğru hosting planını, doğru site oluşturma aracını ve doğru e-ticaret platformunu seçmeniz gerekir.

Bu, sadece girişimci adayları için değil, web tasarımcılar ve geliştiriciler için bile karmaşık ve zaman alıcı bir süreç olabilir.

Yeni WordPress E-Ticaret Hosting planımız, süreci önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Biz bu çözümün, güçlü ve kişiselleştirilmiş bir online mağaza oluşturmanın en kolay yolu olduğuna inanıyoruz.

O zaman şimdi nasıl çalıştığını anlatalım.

WordPress ile başladık

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusudur. Dünyadaki tüm web sitelerinin üçte birinden fazlasının altyapısını sağlayan WordPress, en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir (CMS). Karşılaştırmak gerekirse, WordPress’ten bir sonraki içerik yönetim sistemi, dünyadaki web sitelerinin yüzde 3’ünden azının altyapısını sağlıyor.

WordPress bu pazara hakim ve bunun iyi bir nedeni var. WordPress, tüm dünyada on binlerce web profesyoneli tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir yazılım. Bu odak ve toluluğun birlikte çalışması, şu anda mevcut olan en esnek ve zengin özellikli web sitesi platformunun ortaya çıkmasını sağladı.

Dünyanın her yerinde 5 milyondan fazla WordPress sitesi barındıran, dünyanın bir numaralı web hostu olarak, biz WordPress’in her gün web tasarımcılar ve geliştiricilerin yanı sıra teknoloji meraklısı girişimciler tarafından da kullanıldığını görüyoruz.

WooCommerce ile ortaklık kurduk

WooCommerce, WordPress için 1 numaralı e-ticaret çözümüdür. Eşi bulunmaz bir işlevsellik ve kullanım sunar ve dünya çapında milyonlarda online mağazanın kurulum altyapısını oluşturur.

Bu sebeple, GoDaddy ve Automattic (WooCommerce’in çatı şirketi), resmi bir ortaklık ile güçlerini birleştirdi.

Birlikte, isteklerinize göre kişiselleştirilmiş bir online mağaza kurmayı her zamankinden daha kolay hale getiren heyecan verici yeni bir hosting planı sunuyoruz.

wordpress e-ticaret godaddy hosting sayfası woocommerce
WooCommerce, artık WordPress Hosting sayfamızda da bulunuyor.

WordPress E-Ticaret Hosting ile artık bir online mağaza açmak ve yönetmek daha kolay

Sitenizi yüzde 70 daha az adım atarak kişiselleştirin

Bir WordPress e-ticaret sitesi kurmak normalde 4 adımdan oluşur:

  1. Bir hosting planı seçmek
  2. WordPress’i yüklemek
  3. WooCommerce’i yüklemek
  4. WooCommerce uzantılarını yüklemek (online mağazanızın işlevselliğin artırmaya yarayan eklentiler)

Biz, bu dört adımı tek bir adıma indirgedik. Böylece süreci kolaylaştırmanın yanı sıra, önde gelen rakiplerimize kıyasla yüzde 70 daha az adım atarak bir WordPress e-ticaret sitesi kurmaya başlamanıza olanak sağlıyoruz.

Başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak yönlendirmeler

GoDaddy WordPress E-Ticaret Hosting planı, başarıya ulaşmanıza yardımcı olan bir “Eylem Merkezi” içeriyor. Bu merkez, siz sitenizi kurarken ve online varlığınızı oluştururken temel adımları atmanız konusunda sizi yönlendiriyor. Size özel olan alan adınızı etkinleştirmek, SEO’yu optimize etmek, Google pazarlama kredilerini kullanmak veya profesyonel bir e-posta adresi almak, bu adımlardan bazılarıdır.

Yapılandırılan ve otomatik olarak bakımı yapılan ücretsiz SSL sertifikası

E-ticaret planı, sizi hiç uğraştırmayan bir SSL sertifikasını da içeriyor. Sitenizi alan adınıza yönlendirdikten sonra, SSL sertifikası otomatik olarak sağıtılıyor ve sertifikanın bakımı da otomatik olarak sağlanıyor.

WordPress güncellemeleri sizin için yapılıyor

Sitenizin, WordPress’in son sürümünü kullandığından emin olmak, sitenizi güvenli tutmaya ve mümkün olan en hızlı şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı oluyor.

GoDaddy WordPress Hosting deneyiminin bir parçası olarak, tüm WordPress yazılım güncellemelerini sizin için otomatik olarak yapıyoruz. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

GoDaddy ve WooCommerce eşsiz bir değer sunuyor

Çok yüksek ücretler ödemeden kendinize bir online mağaza kurabilirsiniz. GoDaddy WordPress E-Ticaret Hosting planı ile değeri 1.000 dolardan fazla olan WooCommerce uzantılarına ücretsiz erişim elde edebilirsiniz.

Bu uzantılar sitenize, abonelik imkanı sunma, kişiselleştirilmiş ürünler satma, ödeme planları oluşturma ve ödüller sunma gibi benzersiz işlevler eklemenize olanak sağlar.

Yeni WordPress E-Ticaret planı sizin için doğru seçim mi?

WordPress, dünyada en çok kullanılan site oluşturma aracıdır. İnanılmaz bir özgürlük ve esneklik imkanı sunduğu için, hem teknoloji meraklısı girişimciler hem de web sitesi tasarımcıları ve geliştiricileri tarafından tercih edilir.

Ancak bu esneklik, karmaşıklığı da beraberinde getirir.

WordPress ve WooCommerce hakkında zaten bilgi sahibiyseniz ya da biraz teknoloji meraklısı ve öğrenmeye istekliyseniz, WordPress E-Ticaret planımız sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

WooCommerce destekli online mağazanızı kurmaya hazır mısınız? WordPress E-Ticaret planımıza göz atıp hemen bugün işe koyulabilirsiniz.

Kullanılan Ürünler