GoDaddy, İstanbul’da freelance web geliştiriciler ile bir araya geldi

EtkinliklerKategori
Okuma süresi: 3 dk
Selina Bieber

GoDaddy olarak, Türkiye’nin freelancer merkezi Bionluk tarafından ilk kez düzenlenen Developer Meetup etkinliğinde freelance web geliştiricilerle bir araya geldik. Kolektif House Levent’te gerçekleştirilen etkinlikte Bionluk Kurucu Ortağı Utku Subakan’ın açılış konuşmasının ardından GoDaddy sunumunu Sendloop’un Kurucu Ortağı ve CTO’su Mert Hürtük’ün sunumları takip etti. Etkinlik kapsamında, Bionluk Yazılım ve Teknoloji Kategorisi Yöneticisi Aybüke Taşdirek’in moderatörlüğünü yaptığı bir “Freelancer Paneli” de düzenlendi.

Web geliştiricilerle bir araya gelmenin heyecanını yaşadığını belirten Bionluk Kurucu Ortağı Utku Subakan, “Bionluk’u kurarken hedefimiz, yetenekli ve deneyimli freelancerları alıcılarla bir araya getirmekti. Teknoloji ve internet hızla gelişirken dünyada olduğu gibi Türkiye’deki insanlar da başarılı oldukları işleri nerede isterlerse yaparak gelir elde edebilirler. Freelance web geliştiriciler de önemli bir grup çünkü şirketlerin dijitalleşmesine giden yolun kalbinde yer alıyorlar” dedi.

freelance web geliştirici godaddy bionluk developer meetup

Freelance web geliştiriciler ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz

Freelance web geliştiriciler, Türkiye’deki KOBİ’lerin online olmasına yardımcı oluyor ve biz de onlarla birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’deki KOBİ’ler arasında gerçekleştirdiğimiz anketin sonucunda çok küçük işletmelerin yüzde 47’sinin web siteleri olmadığını gördük. Katılımcıların yüzde 27’si web sitesi oluşturmak için yeterli zamanlarının, yüzde 26’sı ise gerekli teknik bilgilerinin olmadığını dile getirdi. Web geliştiricilere müşteri işlerini yönetmeleri için doğru online araçları sunarak, müşterilerini verimli ve uygun maliyetli bir şekilde dijital ortama taşımalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

freelance web geliştirici godaddy bionluk developer meetup

Online çözümlerden oluşan ürün portföyüne yatırım yapmaya devam ederken, ürünlerimizin kurulum ve yönetim süreçlerinin hızlı ve kolay olmasına odaklanarak Türkiye’deki web geliştiricilerin ve tasarımcıların müşterileri hesaplarını daha verimli bir şekilde yönetmesini sağlamayı hedefliyoruz. cPanel ve Yönetilebilir WordPress gibi yerelleştirilmiş barındırma çözümlerimiz ile web geliştiricilerin müşterilerinin sitelerini yönetmelerine ve bakımını yapmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Bionluk hakkında daha fazla bilgi için: https://bionluk.com/

GoDaddy’nin küçük işletmenize nasıl yardım edebileceğini öğrenmek için buraya tıklayın.