GoDaddy’den KOBİ’lere profesyonel e-posta

HaberlerKategori
Okuma süresi: 2 dk
Selina Bieber

İşletme ismiyle uyumlu, işletmenin alan adının kullanıldığı, info@işletmem.com gibi e-posta adresleri, tüm yazışmalarda markanın tanıtımını yapan unsurlardır. Aynı zamanda bu tür e-posta adreslerinin daha profesyonel görünüp müşterilere daha çok güven verdiği tartışılamaz. Müşterilerin profesyonel e-posta adresi olan işletmeleri dokuz kat daha fazla tercih ettiklerini görüyoruz. GoDaddy olarak, işletmelerin bundan düşük ücretli ve tamamen reklamsız olarak faydalanması için GoDaddy Profesyonel E-Posta ürünümüzü kullanıma sunduk.

GoDaddy Profesyonel E-Posta, işletmelere tercih ettikleri e-posta sunucusunu (Outlook, Apple Mail ve diğerleri) kullanma şansı sağlayan düşük ücretli, profesyonel bir e-posta çözümü. Türkiye’deki tüm işletmeler artık müşteriyle dijital iletişimlerinde kurumsal markalı e-posta adreslerini kullanarak profesyonel imajlarını geliştirebilecek, hem de ayda sadece 1,49 TL’den başlayan fiyatlarla.

Esnek ve reklamsız

GoDaddy Profesyonel E-Posta kullanıcılarının e-postalarını tüm cihazlarında senkronize ederek onları e-posta kaçırmaktan kurtarır ve aynı e-postayı birkaç kez silmek zorunda bırakmaz. Posta kutusu başına 10GB hafıza sağlayarak kullanıcıların hafıza problemlerini bitirir. Kullanıcıların her yerden ve her cihazdan çalışmalarını sağlamanın yanı sıra virüs ve spam filtreleriyle güvenli olmalarını da sağlar. GoDaddy olarak aynı zamanda çoğu ücretsiz e-posta sağlayıcısının aksine Türkçe müşteri hizmetlerine de sahibiz.

Fiyatlandırma & Ulaşılabilirlik

Daha önce sadece GoDaddy Hosting müşterilerine sunulan GoDaddy Profesyonel E-Posta, marka imajlarını iyileştirmek isteyen küçük işletmelerin uygun fiyatlı ve etkin e-posta servislerine ulaşabilmeleri için tasarlandı. GoDaddy Profesyonel E-Posta ekonomik fiyatları ve işletmeler için üç farklı kullanıcı seçeneğiyle kullanıma sunuluyor:

  • Bireysel Paketi – Tek posta kutusu, danışmanlar ve serbest çalışanlar için ideal
    • Kutu başına yalnızca 4,49 TL/ay
  • Grup Paketi – Beş posta kutusu, yeni ve büyüyen işletmeler için ideal
    • Kutu başına yalnızca 2,49 TL/ay
  • Kurumsal – Onbeş posta kutusu, büyük ve yerleşik işletmeler için ideal
    • Kutu başına yalnızca 1,49TL/ay

Kullanılan Ürünler