GoDaddy’den Yeni Web Sitesi Mimarı: Markanızı veya fikrinizi online dünyaya taşımak artık daha kolay

HaberlerKategori
Okuma süresi: 7 dk
Lauren Antonoff

En iyi fikirler bile online dünyada çekim gücüne sahip olamayabiliyor. Bir işletme olsun, hobi veya sosyal hareket olsun, mükemmel bir fikre sahipseniz bunu online dünyaya taşıyıp, hak ettiği ilgiyi görmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak geçmişteki deneyimleriniz doğrultusunda, bir web sitesi kurma fikri sizin için korkutucu olabilir.

Web sitesi kurma veya pazarlama deneyimi olmayanlar için mükemmel fikirlerini online dünyaya taşımak ve tanıtmak artık çok kolaylaştı.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı Güven Tuhafiye
GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı ile kurulan https://guventuhafiye.com/

İşte karşınızda GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı

GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı ile herkes kısa sürede profesyonel bir web sitesi kurabilir. Şimdiye kadar da binlerce işletme bir saatten kısa sürede web sitelerini yayınladı. GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı, mükemmel görünen bir web sitesi kurmanızı sağlamakla kalmıyor, Google, Facebook ve diğer sosyal ağlar üzerinden insanlarla iletişim kurmanıza yardımcı oluyor.

Yeni Web Sitesi Mimarımız, online dünyada ürün, hizmet ve fikirlerinden faydalanabilecek insanlarla bağlantı kurmak isteyen küçük işletme sahipleri, hayalperestler ve oyun kuruculara yönelik olarak hazırlandı.

Eğer yeni web siteniz boş bir dijital ormanda yayınlanırsa, geldiğini fark eden olur mu? Herhalde olmaz.

Web sitenize trafik getirmek konusunda bilerek hareket etmelisiniz. Eğer “arama motoru optimizasyonu” sizin için yabancı bir dilse, fikrinizi internete çekici temaların ötesine geçen, bu gibi özellikleri de kapsayan bir web sitesi kurucu ile taşımayı tercih etmelisiniz.

Diğer web sitesi kurucuları güzel görünümlü bir site oluşturmanızı sağlayabilir ancak GoDaddy işi daha da ileriye taşıyor.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı, entegre pazarlama araçlarına sahip.

Yani, işiniz büyüdükçe, bu web sitesi kurucu da onunla birlikte büyüyor. Şimdi basit bir web sitesi ile başlayabilir, daha sonra, kendinizi hazır hissettiğinizde e-posta pazarlama gibi diğer özellikleri ekleyebilirsiniz.

Yeni Web Sitesi Mimarı kullanıcısı olarak her zaman hem online, hem de fiziksel dünyada başarılı olmanızı sağlayacak araçlara sahip olacaksınız.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı Fesatto Patisserie and Cafe
GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı ile kurulan https://fesatto.com/

Bir saatten kısa sürede profesyonel bir web sitesi kurun; üstelik teknik bilgiye gerek yok

GoDaddy olarak vizyonumuz, global ekonomide hayata anlam katan, bağımsız girişimlere doğru köklü bir kayışı mümkün kılmak. İster küçük bir işletmeyi yönetiyor, ister dünyayla paylaşmaya hazır olduğunuz bir fikir sahibi olun, biz sizi anlıyoruz. Enerjiniz çok ama zamanınız yok. Yeni Web Sitesi Mimarı, tam da sizin gibi insanlar için tasarlandı.

Fikir veya sektörünüze göre oluşturulmuş tasarımlar

Bize sitenizin ismini, fikrinizin veya işletmenizin doğasını söyleyin, biz de size ilgili site özelliklerini, içeriği ve görselleri önerelim. Daha sonra özellikleri düzenleyerek, kendi görsel ve içeriklerinizi yükleyerek web sitenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Binlerce profesyonel görsel

Profesyonel fotoğraflardan oluşan ücretsiz kütüphane ile web siteniz her zaman uzmanlık alanınızı ve tutkularınızı yansıtacak. Kendi fotoğraflarınız mı var? Bunları da yükleyebilirsiniz; hatta cep telefonunuzdan bile.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı Dut Ağacı Romanı
GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı ile kurulan https://banunundutagaci.com/

Sürükle-bırak düzenleme

Yeni Web Sitesi Mimarı’nda sürükle-bırak yöntemiyle sitenizin temasını düzenleyebilir ve bu sayede sezgisel tasarımları deneyimleyebilirsiniz.

Biz “sürükle-bırak” diyoruz ama siz “büyü” diyebilirsiniz.

Eğer farklı bölümleri sürükleyip bırakarak tasarımı kişiselleştirmek isterseniz, bu da mümkün.

Karıştır-kullan bölümler

İçerik bölümlerini ihtiyacınız doğrultusunda karıştırıp kullanarak web sitenizin her bir sayfasını kişiselleştirebilirsiniz. Hangi bölümleri seçerseniz seçin, web sitenizin mükemmel görünmesi garanti. Bunun yanı sıra, ihtiyacınız değiştikçe yeni özellikler de ekleyebilirsiniz. Hazır olduğunuzda, e-posta kayıt formundan takvime, etkinlik bölümünden videoya kadar pek çok özellikle web sitenizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı Ege Mekanik
GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı ile kurulan https://egemekmekanik.com/

Dört dörtlük renkler ve fontlar

Herhangi bir tasarım bilgi veya becerisine ihtiyaç olmadan profesyonel bir web sitesi kurabilirsiniz. Profesyonel tasarımcılarımız birbirleriyle uyumlu stilleri, renkleri ve fontları seçti. Bu sayede hangisini seçerseniz seçin, web siteniz mükemmel görünecek.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimarı Renkler Fontlar Tasarım Stiller

Alan adı esnekliği

Yeni Web sitenizi dünyaya markanızı veya kişiliğinizi yansıtan bir alan adıyla sunabilirsiniz (örn. sahanewebsitem.com). Buna hazır değil misiniz? O zaman web sitenizi godaddysites.com üzerinde, bir alt alan adıyla yayınlayabilir (örn. sahanewebsitem.godaddysites.com), hazır olduğunuzda özel alan adınızı ekleyebilirsiniz.

Web sitenizdeki güncellemeleri Google, Facebook, e-posta ve daha fazlasında yayınlayın

“Pazarlama” göbek adınız olmayabilir ancak bir web sitesine yatırım yapacaksanız, bunu pazarlamanın gücüyle desteklemeniz gerekir. Yeni Web Sitesi Mimarı ile arama sonuçlarında görünür olmanıza, insanlarla sosyal medyada iletişim kurmanıza ve sitenize trafik getirmenize yardımcı olacak entegre özelliklerden faydalanabilirsiniz. Web sitenizde herhangi bir değişiklik yaptığınızda Yeni Web Sitesi Mimarı otomatik olarak online pazarlama varlığınızı güncelliyor ve böylece size zaman kazandırıyor.

Google sıralamaları

Arama yaptıkları zaman daha fazla insanın sizi bulmasına yardımcı olun. Yeni Web Sitesi Mimarı, otomatik olarak sitenizi Google, Yahoo! ve Bing gibi arama motorları için optimize ediyor. Web sitenizi arama motoru sıralaması, işletmeniz üzerinde önemli etki yaratabilir.

Facebook Sayfası

Dünya genelinde bir milyardan fazla günlük aktif kullanıcısı olduğu göz önünde bulundurulduğunda, bir Facebook sayfanızın olması, online varlığınızı oluşturmanızda oldukça önemli bir adım. Yeni Web Sitesi Mimarı, hem mevcut Facebook sayfanızı güncellemenizi kolaylaştırıyor, hem de web sitenizdeki bilgi ve görselleri kullanarak yeni bir sayfa oluşturmanızı sağlıyor.

E-posta pazarlama

Web sitenize “Kaydolun” bölümünü ekleyerek bir e-posta listesi oluşturmaya başlayın. Sonrasında entegre e-posta pazarlama  aracımızı kullanarak e-posta kampanyaları gönderin, sitenize trafik çekin ve takipçileriniz olsun.

Yeni Web Sitesi Mimarı, otomatik olarak sitenizle uyumlu, ilgi çekici e-postalar oluşturmanızı sağlıyor.

Birden fazla e-posta listesini yönetebilir, kampanya sonuçlarını takip edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Web sitenizi dilediğiniz zaman telefonunuzdan, tabletinizden ve/veya bilgisayarınızdan güncelleyin

Otobüste, kahvecide veya koltuğunuzda, her nerede olursanız olun web sitenizi güncel tutabilirsiniz. Mobil düzenleyicimizle web sitenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden güncelleyebilirsiniz. Web sitenizin tasarımını düzenleyebilir, yeni fotoğraflar ekleyebilir, telefonunuz veya tabletiniz üzerinden, herhangi bir uygulamaya gerek duymadan içeriği değiştirebilirsiniz.

GoDaddy Yeni Web Sitesi Mimari Mobil

Web siteniz, telefon ve tabletlerde otomatik olarak mükemmel görünecek

GoDaddy’nin Yeni Web Sitesi Mimarı ile kurulan siteler otomatik olarak her tür cihazda mükemmel görünmek üzere optimize ediliyor.

Web sitenizi yayınlamadan önce yan yana önizleme yaparak sitenizin mobil cihazlarda ve masaüstü bilgisayarlarda nasıl göründüğünü görün.

Ödüllü müşteri destek hattımız yanınızda

Ödüllü çağrı merkezi çalışanlarımız Pazartesi-Cuma günleri, 09.00 – 19.00 arasında yanınızda. Tek yapmanız gereken 0 850 766 14 90’ı aramak.

İster pasta yapıyor, ister dikiş dikiyor, ister mobilya yapıyor olun, sizin için mükemmel bir çözümümüz var. Bir ay ücretsiz deneme sürenizi şimdi başlatın.

Kullanılan Ürünler