GoDaddy, girişimcileri yeni logo ile selamlıyor

GenelKategori
Okuma süresi: 5 dk
Sara Borzatta

GoDaddy olarak 23 yıldır, dünyanın dört bir yanındaki insanlara fikirlerini, ürünlerini ve girişimlerini online dünyaya taşıma konusunda destek oluyoruz. Yıllar içinde hizmetlerimizi alan adları, web sitesi mimarı, e posta pazarlama araçları ve hosting gibi çok daha fazla çözümü içerecek biçimde genişlettik.

Tüm bu süreç boyunca müşterilerimizi, yani hayallerini online dünyada gerçeğe dönüştürerek kendi yollarını çizen dünyanın her yerindeki girişimcileri, bütün eylemlerimizin merkezinde tuttuk.

Dolayısıyla GoDaddy’nin kim olduğunu ve kimin yanında olduğunu temsil edebilecek yeni bir simge ararken de müşterilerimizden ilham aldık.

Şimdi, sevgimizi katarak yarattığımız ve “GO” adını verdiğimiz yeni logo ile gurur duyuyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

yeni logo godaddy go

Yeni logo “GO” ile tanışın

GoDaddy müşterilerinin cesaretinden, yaratıcılığından ve kararlılığından ilham alan yeni logo, girişimcilik ruhunun özünü yakalamayı, insanlığın önemini vurgulamayı ve neşe saçmayı başarıyor. GO logosu aşağıdaki üç ögenin kesişim noktasının görsel bir yansıması.

Girişimcilik ruhu

yeni logo go

GO logosunun kıvrımları, girişimcilerin kırılamaz hevesini temsil ediyor. “Go” sözcüğünün kendisiyse GoDaddy’nin girişimcilere, hayallerini gerçekleştirmeye giden yolda bir sonraki adımı atmaları için yaptığı bir çağrı.

İnsanlık

Girişimcilik herkes için erişilebilir olmalı. GoDaddy de bu ilkeyle herkesin faydalanabileceği dijital araçlar sunuyor. GO’nun kesintisiz devam eden ve kesişen kıvrımları tüm girişimcilerin buluştukları ortak özellikleri simgelerken yeni logo içindeki geniş iç hacimse GoDaddy'nin her türden girişimciyi kapsayan tutumuna vurgu yapıyor.

Neşe

Neşe, girişimcileri kendi yollarında ilerlemeye iten dürtü olan sevginin doğal bir sonucudur. GO’nun kalp şeklindeki silüeti bu hissi betimlerken, kalın kenar çizgileri ise dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin hissettiği neşeyi vurguluyor.

Yeni logo GO, arı yetiştiricilerinden saç stilistlerine, tasarımcılardan yatırımcılara dünyanın her yerinden herkesi kapsayıcılık vaadiyle birleştiriyor.

GO’nun amacı; kim oldukları, nereden geldikleri ya da girişimlerinin hangi aşamasında oldukları fark etmeksizin GoDaddy’nin tüm girişimcileri yüreklendirmeye ve desteklemeye devam edeceğini onlara hatırlatmak.

GoDaddy’nin Marka Müdürü Cameron Scott, “GO, topluluğumuza kendi ayakları üzerinde durabilecekleri ve sevdikleri işi yapabilecekleri mesajını veriyor. Girişimciler GO’yu gördüklerinde fikirlerini hayata geçirme yolunda yanlarında duran, her adımda onları destekleyen biri olduğunu bilecekler,” diyor.

GoDaddy’nin yeni logosu hakkında daha fazla bilgi edinin.

GoDaddy, yeni logo ile girişimcileri desteklemeye devam ediyor

godaddy yeni logo zimlicious simay yıldız kitaplık
GoDaddy, yeni logosu ile Zimlicious Kitap Blogu’nun sahibi Simay Yıldız gibi dünyanın her yerindeki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için ihtiyaçları olan hizmet ve yardımı sağlama misyonunu destekliyor.

Bütün dünya insan etkileşiminden uzaklaşırken GoDaddy ona daha sıkı sarılıyor. İnsanlık ve teknolojinin bileşimiyle tüm dünyadan küçük işletme sahiplerine fırsatların kapılarını açıyoruz.

Sürecin teknoloji tarafında GoDaddy girişimciler için süreçleri kolaylaştıracak araçlar geliştirmeye devam ediyor. Bunun son örneğiyse kolay kullanılabilir bir web sitesi kurulum aracı ile güçlü online pazarlama araçları ve yerleşik iş geliştirme kılavuzluğunu birleştiren Web Siteleri + Pazarlama Araçları.

Sürecin insani tarafındaysa GoDaddy’nin dünya çapında 6.000’den fazla kişiden oluşan bir Destek Ekibi bulunuyor. Bu ekip müşterilerle ayda 2 milyondan fazla etkileşim gerçekleştiriyor ve sürecin her adımında destek sağlıyor.

GoDaddy CMO’su Fara Howard, “Online dünyaya ilk adımı atmaktan ilk siparişlerini göndermeye veya yeni bir pazarlama kampanyası oluşturmaya kadar girişimcilerin yolun neresinde oldukları fark etmeksizin GoDaddy tavsiyeler, destek ve başarılı olmak için ihtiyaçları olacak araçları sağlayarak onlara yol gösteriyor,” diyor.

İster girişmlerini hayal etme ister başlatma isterse geliştirme aşamasında olsunlar yeni logo GO, girişimcilere destek vermeye devam edecek. GO girişimcilerin başarıya ulaşmasının bizim varoluş nedenimiz olduğunu söylüyor. Müşterilerimiz mücadeleden korkmuyor ve hayallerine ulaşmanın uzun bir yolculuk olduğunun farkındalar. GoDaddy de bu yolculukta girişimcilerin yanında olmaya devam edecek.

GoDaddy markası, yeni logo GO’nun hikâyesi ve dijital kaynaklar için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kullanılan Ürünler