GoDaddy, Siber Pazartesi kampanyası süresince bir plan satın alan müşterilere ücretsiz web sitesi kurulumu sunuyor

GenelKategori
Okuma süresi: 5 dk
Selina Bieber

Türkiye’deki müşterilerimiz bize sık sık “Web sitemi siz kurabilir misiniz?” diye soruyor. Küçük işletmeleri ve girişimcileri destekleyen bir şirket olarak, her adımda müşterilerimizin yanında olmaya odaklanıyoruz. İşe yeni başlayan girişimcilerin ve küçük işletme sahiplerinin, online varlıklarını oluşturmak ve yönetmek için web profesyonellerine genellikle büyük bütçeler ayıramadıklarının farkındayız. Bu nedenle, teknik bilgileri ne seviyede olursa olsun, herkesin kolayca kullanmaya başlayabileceği ürünler geliştiriyoruz. Ancak, ürünlerimizle birlikte ücretsiz web sitesi kurulumu talebinin de yüksek olduğunu fark ederek, Siber Pazartesi kampanyamız için bu yeni hizmet teklifimizi oluşturduk.

Siber Pazartesi kampanyamız sırasında belirtilen planlardan birini satın aldığınızda, GoDaddy Destek Ekibi tarafından sağlanacak ücretsiz bir web sitesi kurulumu hizmeti talep etme seçeneğiniz de olacak.

Ücretsiz web sitesi kurulumu neleri kapsıyor?

25 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Siber Pazartesi kampanyası süresince, aşağıdaki planları bir yıl boyunca satın alan müşteriler, web sitelerini GoDaddy Destek Ekibi’nin ücretsiz kurması hakkına sahip olacaklar.

“Temel” planı hariç yıllık Web Siteleri + Pazarlama Araçları planları şöyle:

Standart

29,99 TL/ay

Premium

39,99 TL/ay

·         SSL sertifikası

·         Özelleştirilmiş alan adı bağlantısı

·         Mobil cihazlarla uyumlu site

·         Hareket halindeyken düzenleme

·         Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

·         GoDaddy InSight™

·         Size özel eylem planları

·         InSight puanı

·         Sosyal medya liste platformları (1)

·         Sosyal medya paylaşımları ve yanıtları/ay (20)

·         E-posta pazarlama gönderileri/ay (500)

·         Online Randevular: Tek seferlik online randevular oluşturun

·         SSL sertifikası

·         Özelleştirilmiş alan adı bağlantısı

·         Mobil cihazlarla uyumlu site

·         Hareket halindeyken düzenleme

·         Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

·         GoDaddy InSight™

·         Size özel eylem planları

·         InSight puanı

·         Sosyal medya liste platformları (sınırsız)

·         Sosyal medya paylaşımları ve yanıtları/ay (sınırsız)

·         E-posta pazarlama gönderileri/ay (25.000)

·         Online Randevular:

o    Tek seferlik online randevular oluşturun

o    Tek seferlik ekip etkinlikleri teklif edin

o    Tekrarlayan grup etkinlikleri ve sınıfları oluşturun

Nasıl çalışıyor?

Ücretsiz web sitesi kurulumu, müşteriler tarafından sağlanan bilgiler ile başvurudan itibaren iki hafta içinde yapılıyor. Müşteriler 4-5 sayfa ve toplam 250 kelimeden oluşan bir web sitesi talep edebiliyorlar. GoDaddy Destek Ekibi, müşterilerimize web sitelerinde ne tür içeriklere sahip olmak istedikleri hakkında bilgi isteyen bir form gönderiyor. Bunun amacı, Destek Ekibi’nin işletme ve işletmenin web sitesi ile neyi gerçekleştirmeyi hedeflediği hakkında mümkün olduğunca fazla bilgiye sahip olabilmesi. Müşterilerin bu formu istenilen bilgiler ile doldurup 48 saat içinde Destek Ekibi’ne iletmeleri gerekiyor, ondan sonra ücretsiz web sitesi kurulum süreci başlıyor. Web sitesi kurulum süresince Destek Ekibi gerekirse daha açıklayıcı bilgiler almak için müşteriler ile iletişime geçebilir.

Müşteriler yukarıda belirtilen Web Siteleri + Pazarlama Araçları planlarından birini satın almak için özel Türkiye numaramız olan 0850 766 24 23’ü arayabilir veya web sitemizdeki canlı sohbet yoluyla Destek Ekibimiz ile bağlantı kurabilirler ve ücretsiz web sitesi kurulumu talebinde bulunabilirler.

Müşterilerimizle yakın olarak çalışıyoruz ve online bir varlığa sahip olmanın önemi ve getirdiği avantajlar konusundaki farkındalık artmaya devam etse de, birinin kendilerine web sitesi kurmasını isteyen birçok kullanıcı olduğunu görüyoruz. Bu kampanya kapsamında, Türk GoDaddy Destek Ekibimizin, onlara ücretsiz web sitesi kurulumu ile bir başlangıç sağlayabileceğini ve zaman geçtikçe ihtiyaçları doğrultusunda kendilerinin düzenleme ve güncelleme yapabileceklerini umuyoruz.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa web sitemizdeki canlı sohbet ve telefon numarası aracılığıyla Destek Ekibimiz ile iletişime geçebilir ya da Facebook ve Instagram hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.