KolayBi’ ve GoDaddy, küçük işletmeler ve girişimciler için güçlerini birleştirdi

GenelKategori
Okuma süresi: 3 dk
Selina Bieber

GoDaddy olarak küçük işletmelerin ve girişimcilerin online yolculuklarında yanlarında olmaya devam ediyor ve online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyoruz. İşletme muhasebesinin de bir işletmeyi yürütme konusunda önemli rol oynayan kalemlerden biri olduğunun farkındayız. Bu nedenle, küçük işletmelerin her anlamda dijitalleşmesine ve güçlenmesine yardımcı olmak amacımız doğrultusunda Türk start-up KolayBi’ ile bir iş ortaklığına imza attık.

GoDaddy ve KolayBi’ iş ortaklığı

KolayBi’ özellikle küçük işletmeler, start-up’lar ve solo girişimcilere yönelik, bulut tabanlı bir muhasebe ve finans yazılımı sağlayan bir teknoloji şirketi. Küçük işletmelerin ve girişimcilerin geliştirilmiş muhasebe teknolojileri kullanarak işlerini daha sorunsuz yürütmelerine, ofis işlerini optimize ederek üretkenliği ve sürdürülebilirliği artırmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Türkiye'deki hem mevcut olan KOBİ'lerin dijital dönüşümleri için hem de ticari hayata yeni giriş yapacak girişimcilerin, dijital mevcudiyetlerine ilk günden başlamaları için daha önceden yapmış olduğumuz iş ortaklıklarına GoDaddy’yi de ekledik. Bu doğrultuda GoDaddy ile yaptığımız bu iş ortaklığının Türkiye'deki bütün işletmelere iyi bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. Bu şekilde Türkiye’nin yanı sıra global pazarlarda da faaliyet gösteren KOBİ sahipleri tam rekabetçi bir altyapıya kavuşmuş olacaklardır. – KolayBi’ CEO’su Gökhan Boyana

kolaybi’ Gökhan Boyana
Türk start-up KolayBi’ CEO’su Gökhan Boyana

KolayBi' ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığı kapsamında GoDaddy müşterileri online banka hesabı entegrasyonu yapabilecek, KolayBi’ müşterileri ise ürün ve hizmetlerimizi kullanabilmenin yanı sıra Yönetilebilir WordPress  ve/veya Hazır Web Sitesi, Alan Adı ve E-posta ürünlerini içeren bir dijital paket için özel indirimlerden yararlanabilecekler.

Ürünlerimiz için özel teklifler sunmanın yanı sıra kullanıcıların tekliflerimizden daha iyi yararlanmasını sağlamak amacıyla ortak eğitim içerikleri ve atölye çalışmaları da düzenleyeceğiz. Atölyelerde GoDaddy online varlığın önemi, nasıl oluşturulacağı ve yönetileceği hakkında bilgi verirken KolayBi’ dijital muhasebe ve ürünlerinin nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi verecek.

GoDaddy olarak Türkiye’deki küçük işletmelerin ve girişimcilerin, günümüzde girişimlerin büyümesinde önemli bir adım olan online varlıklarını oluşturmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Türkiye’deki küçük işletme sahiplerinin ve girişimcilerin işlerini daha sorunsuz yürütmelerine yardımcı olmak için muhasebe işlemlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine destek olmak doğrultusunda KolayBi’ ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.