Yeni online randevu özelliği ile GoDaddy Hazır Web Sitesi daha fonksiyonel!

GenelKategori
Okuma süresi: 4 dk
Pianpian Carolyn Xu

Her hafta randevularınızı düzenlemek için saatler harcamaktan sıkılanlardan mısınız? Bir online randevu özelliği olsa, müşterileriniz web siteniz üzerinden dersleriniz veya etkinlikleriniz için kolayca kayıt yaptırabilse şahane olmaz mıydı? Bunu yapamadığınız için asıl işinize odaklanmak yerine sürekli kısa mesajlar, e postalar, telefon görüşmelerine mi boğuluyorsunuz? Sizi duyduk. Ve işinizi kolaylaştırmak için GoDaddy Hazır Web Sitesi’ne (eski Web Sitesi Mimarı) online randevu özelliğini ekledik.

İşte karşınızda online randevu hizmetimiz!

GoDaddy Hazır Web Sitesi’ne (eski Web Sitesi Mimarı) eklediğimiz Randevular ve Hizmetler özelliği ile müşterileriniz web siteniz üzerinden her an, her yerde ve hem masaüstü, hem de mobil cihazları üzerinden randevu alabilirler.

Online randevu özelliğinden kimler faydalanabilir?

GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları’nın bir parçası olan GoDaddy Hazır Web Sitesi’ne (eski Web Sitesi Mimarı) eklenen, Randevular ve Hizmetler isimli online randevu özelliği, hizmet sunan her tür küçük işletme sahibine fayda sağlayabilir. Örnek vermemiz gerekirse:

  • Güzellik salonları
  • İç dekorasyon, çevre düzenleme, havuz temizleme hizmetleri veren küçük işletmeler
  • Spor ve wellness salonları
  • Finansal, yasal, pazarlama danışmanlığı veren küçük işletmeler
  • Fotoğraf hizmeti veren küçük işletmeler veya freelance çalışan fotoğrafçılar
  • Müzisyenler ve performans sanatçıları
  • Yazılım ve BT desteği veren küçük işletmeler
  • Seyahat acenteleri
  • Tesisatçılar, otomobil tamircileri, marangozlar ve çok daha fazlası!

Online randevu özelliği hangi sorunu çözüyor?

online randevu godaddy hazır web sitesi randevular ve hizmetler planlama

Randevularınızı geleneksel yollarla düzenleyerek zaman kaybederseniz, bu durum potansiyel gelirinizi olumsuz etkileyebilir. Tamirhanenize gelen arabanın yağını değiştirirken, müşterinizin saçını keserken veya fotoğraf çekerken durup çalan telefona ya da gelen e postaya mı cevap vereceksiniz?

Ayrıca, tüketiciler de iş sahipleri kadar meşgul ve her zaman mesai saatleri içinde randevu almak için telefon açmaya vakit ayıramayabiliyorlar. Telefon veya e posta gibi araçlar üzerinden iletişimde olsanız da randevu alan müşterileriniz geç kaldığında veya gelmeyip, randevularını iptal etmediğinde para kaybediyorsunuz.

İşiniz büyüdükçe müşterilerinizin yanı sıra çalışanlarınızı da koordine etmenize gerekeceği için randevuları yönetmek tam bir kâbusa dönüşebilir. Bunun için gerilmeye ne gerek var, değil mi?

Randevular ve Hizmetler bu sorunu nasıl çözüyor

godaddy hazır web sitesi randevular ve hizmetler bölüm ekleme

GoDaddy Hazır Web Sitesi’nin (eski Web Sitesi Mimarı) Randevular ve Hizmetler özelliği ile yapabilecekleriniz şöyle:

Online randevu almak isteyen mevcut ve potansiyel müşterilerinizin görüntüleyebilmesi için uygun olduğunuz ve olmadığınız zaman dilimlerini belirleyebilirsiniz

online randevu godaddy hazır web sitesi randevular ve hizmetler takvim düzenleme

İş ve kişisel takvimlerinizi senkronize edebilirsiniz

Online randevu özelliği kapsamında iş ve kişisel takvimlerinizi Randevular ve Hizmetler ile senkronize edebilir, böylece tüm takvimlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Randevular ve Hizmetler iCloud, Exchange, Outlook, Office 365 ve Google gibi en popüler takvim uygulamaları ile senkronize oluyor.

Tekrar Eden Etkinlikler oluşturabilirsiniz

Her birini tek tek eklemenize gerek kalmadan tekrar eden dersler ve etkinlikler oluşturabilirsiniz.

godaddy hazır web sitesi randevular ve hizmetler tekrar eden plan

Birden fazla ders/etkinlik veya randevu sunabilirsiniz

Birden fazla çalışanınız mı var? Randevular ve Hizmetler online randevu özelliği sayesinde aynı zaman diliminde birden fazla hizmet için randevu verebilirsiniz.

online randevu godaddy hazır web sitesi randevular ve hizmetler hizmet ekle

Müşterileriniz için otomatik hatırlatmalar gönderebilirsiniz

GoDaddy Hazır Web Sitesi’nin (eski Web Sitesi Mimarı) Randevular ve Hizmetler özelliği online randevu alan müşterilerinize kısa mesaj veya e posta üzerinden hatırlatma gönderiyor. Bu sayede hem randevu teyit etmek için harcamanız gereken zaman size kalıyor, hem de gelmemeye karar verdiği halde randevularını iptal etmeyenleri elemeniz kolaylaşıyor.

Müşterilerinizi ve randevularınızı yönetebilirsiniz

İletişim bilgileri, geçmiş ve gelecek randevular gibi bilgileri görüntüleyebilmeniz sayesinde müşterilerinizi ve randevularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Randevular arası kendinize de zaman ayırabilirsiniz

godaddy hazır web sitesi randevular ve hizmetler aradaki süre

Randevular arasında mola verip, kendinize biraz zaman ayırmak mı istiyorsunuz? Online randevu özelliği ile “Aradaki Süre” ayarını kolayca yapabilirsiniz.

Online randevu özelliği Randevular ve Hizmetler ile hayatınızı kolaylaştırmaya hemen başlayın! GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları kapsamındaki GoDaddy Hazır Web Sitesi (eski Web Sitesi Mimarı) ile bir saatten kısa sürede markanıza uygun, profesyonel görünümlü bir site kurabilir, online randevu almaya başlayabilirsiniz.

İlgili yazı: GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları ile hayalinizdeki iş gerçek olsun

Kullanılan Ürünler