GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları ile hayalinizdeki iş gerçek olsun

GenelKategori
Okuma süresi: 7 dk
Mary Kelly

Küçük işletme sahiplerinin online faaliyetlerini yönetirken karşılaştıkları en büyük zorluk nedir? İşletmelerini büyütebilmek için online dünyada doğru adımları atabilmek. ~ GoDaddy Küçük İşletme Sahipleri Anketi, Kasım 2018.

Her küçük işletme sahibi için temel online stratejilerden biri şahane bir web sitesi oluşturmak. Ancak bu, yap-bozun yalnızca bir parçası. Hedefleriniz arasında bir marka oluşturmak, yeni müşteriler edinmek ve işinizi büyütmek varsa web sitenizi doğru pazarlama araçları ile desteklemeniz de gerekiyor.

Mesela, sosyal medyadan faydalanıyor musunuz? Peki ya e-posta pazarlama? Arama motoru optimizasyonu (SEO)?

İşletmenizi kurma aşamasındayken söz konusu pazarlama tekniklerine odaklanacak zamanı, güveni ve kaynağı bulmak zor olabiliyor.

GoDaddy Web Siteleri ve Pazarlama Araçları tam da bunun için tasarlandı.

GoDaddy Web Siteleri Pazarlama Araçları müşterisi güven tuhafiye mobil web sitesi
Güven Tuhafiye, guventuhafiye.com

GoDaddy olarak yalnızca kullanımı kolay olan değil, aynı zamanda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak araç ve hizmetler sunmaya odaklanıyoruz. Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümümüz web siteleri ve pazarlama araçları ile başarıya giden yolda gerekecek yönlendirmeleri de barındırıyor.

GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları

GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları her türlü fikrin, işletmenin, ek işin, kâr amacı gütmeyen oluşumun online dünyada yerine sahip çıkması ve kendileri için önemli olan yerlerde iyi görünmesi için ihtiyaçları olacak ürün ve hizmetleri bir araya getiren bir çözüm.

Web Siteleri + Pazarlama Araçları bir web sitesi kurulum ürününün çok daha ötesinde: sizi, daha iyi iş sonuçlarına yönlendiren bir çözüm. Peki, bunu nasıl biliyoruz? Web Siteleri + Pazarlama Araçları, gücünü GoDaddy InSight™’tan alıyor. Yani, milyonlarca web sitesinden elde edilen verilerin analiziyle işleyen akıllı öğrenme sisteminden.

Web Siteleri + Pazarlama Araçları kullanan müşteriler 12 ay içerisinde gelirlerinde ortalama %18 artış kaydetti. *

Küçük restoranınızı açmak için heyecanlanan bir aşçı mısınız? Belki de el işlerini satmak isteyen bir örgücü veya takıcı? Ya da hobisini işe dönüştürmek isteyen bir emekli?

Hangisi olursa olsun, köklenmeye ihtiyacı olan bir fikriniz olduğu sürece Web Siteleri + Pazarlama Araçları size online varlığınızı oluşturmanız, yönetmeniz ve büyütmeniz konusunda ihtiyacınız olan araçları sunuyor.

İhtiyacınız olan tüm araçlar tek bir pakette

godaddy web siteleri + pazarlama araçları infografik

Küçük işletme sahiplerinin neden bu yola başvurduklarını biliyoruz: sevdikleri işi, tutkuyla yaptıkları için. Özellikle kurulum ve gelişme aşamasında bir online varlığın oluşturulması ve yönetilmesi konusuna zaman ve enerji harcamak yapılacak listelerinde en üst sıralarda yer almayabiliyor. Biz bu sorunu incelemek için zaman harcadık, araştırmalar yaptık. Online faaliyetler ile büyümeye çalışan girişimcilerin karşılaştıkları en büyük zorluklar neler?

Cevabı çok açık: atmam gereken doğru adımlar hangileri ve neyin işe yaradığını nereden bileceğim?

İşte biz bu sorunu GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları ile çözüyoruz.

Tek yerden yönetim

Web Siteleri + Pazarlama araçları bir web sitesini oluşturmanız, yönetmeniz ve daha fazlasını yapabilmeniz için tasarlandı.

Bir saatten kısa sürede profesyonel görünümlü bir web sitesi kurabilir ve işletmeniz için Facebook ve Google gibi popüler sitelerde profil oluşturabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu ve e-posta pazarlama gibi yerleşik araçlardan faydalanarak müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Düzen, font stilleri ve renkler açısından farklılaşan, 20’nin üzerinde tasarımla web sitenizi görüntüleyebilir, yalnızca birkaç tıkla yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz.

GoDaddy Web Siteleri Pazarlama Araçları tema özelleştirme
GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları tema özelleştirme ekranı

Web Siteleri + Pazarlama araçları, yoğun çalışma tempoları göz önünde bulundurularak tasarlandığından web sitenizi cep telefonunuz veya tabletiniz üzerinden de oluşturabilir, yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz.

GoDaddy InSight™ ile akıllı, veri güdümlü tavsiyeler alın

GoDaddy InSight™, sektörünüzü ve hedeflerinizi temel alarak veri ve yönlendirme sağlayan bir akıllı öğrenme sistemidir.

Her işletmenin hedeflerinin aynı olmadığının farkındayız. Bir restoran masalarının dolu olmasını hedeflerken, bir muhasebeci daha fazla yerel müşteri çekmeyi hedefliyor olabilir.

InSight’ın algoritmaları işletmenize özel aksiyon planları oluşturuyor.

GoDaddy Web Siteleri Pazarlama Araçları müşterisi güven tuhafiye GoDaddy insight ekranı
Güven Tuhafiye, guventuhafiye.com GoDaddy InSight™ ekranı

Çabalarınızı nereye yönlendirmeniz gerektiği konusunda tavsiyeler paylaşan GoDaddy InSight™ zamanınızı, işletmeniz için en fazla etkiyi yaratacak alanlara odaklanmanıza yardımcı oluyor.

Peki, işe yarayıp yaramadığından nasıl emin olabilirsiniz? Biz aynı zamanda web sitesi trafiği, sosyal medya faaliyetleri gibi performans verilerini kullanarak, size özel bir InSight Skoru oluşturuyoruz. Bunu, sizin faaliyetlerinizi sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren, aynı bölgede iş yapan, benzer bir online kimliğe sahip işletmelerle karşılaştırma yaparak hesaplıyoruz.

Web sitesi, sosyal medya, online yorumlar gibi alanlardaki tüm verilerinizi tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Google ve Facebook gibi platformlardaki yorumları kolaylıkla takip edebilir, cevap vermeniz gerektiğine dair hatırlatmalar alabilirsiniz.

Online dünyada sizin için önemli olan yerlerde olun

Arama motoru optimizasyonu ile arama motorlarındaki sıralamanızı iyileştirerek daha fazla insanın sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Web sitenizin arama motorlarında hangi sırada yer aldığı işletmenizi önemli ölçüde etkileyebilir. Tıpkı Güven Tuhafiye’nin tüm bez mendillerini bir günde sattığı gibi!

GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları web sitenizi otomatik olarak gözden geçiriyor, Google ve Bing gibi arama motorlarına göre optimize ediyor.

GoDaddy SEO kullananlar dokuz ayda web sitelerine Google’dan gelen trafiğin kullanmadıkları döneme oranlar 2,5 kat arttığını belirttiler.

İşletmenizin adını, adresini, telefon numarasını, çalışma saatlerini ve web sitenizin adresini Google’da listeleyerek de daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Bu sayede işletmeniz Google’da, Google Haritalar’da arama yapanlara da görünür olur.

Web sitenizdeki bilgi ve fotoğrafları kullanarak mevcut Facebook Sayfanızı güncelleyebilir veya yeni bir Sayfa oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizle etkileşim kurabilmeniz için Facebook Sayfanızda nasıl içerikler paylaşabileceğinize dair fikirler de sunuyoruz.

Aynı zamanda Instagram hesabınızı da kolaylıkla platformumuza bağlayıp, faaliyetlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yerleşik e-posta pazarlama aracı ile müşterilerinizle etkileşim kurabilirsiniz. E-posta pazarlama aracı, web sitenizle entegre olur ve otomatik olarak göz alıcı, web sitenizin tasarımıyla uyumlu e-postalar oluşturmanızı sağlar. Web sitenize “şimdi üye olun” butonu da ekleyerek e-posta listenizi büyütebilir ve müşterilerinizle bağlantıda kalmak için onlara e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

Online varlığınızı oluştururken, yönetirken, geliştirirken yardıma ihtiyacınız olursa Türkçe destek veren müşteri hizmetlerimize hafta içi her gün 09:00-19:00 saatleri arasında 0 850 390 75 46’dan veya ana sayfamızdaki canlı sohbet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şahane bir web sitesi yalnızca bir başlangıç. Web Siteleri + Pazarlama Araçları ile fikrinizi geliştirmeye ücretsiz başlayın.

* Mart 2019’da Web Siteleri + Pazarlama Araçları ürününü kullanan 1.402 küçük işletmeyle yapılan anketin sonuçlarından elde edilen veriler.