GoDaddy Hazır Web Sitesi’ne blog açma özelliği eklendi!

GenelKategori
Okuma süresi: 3 dk
Susan Young

İster küçük bir işletme işletiyor, ister kendi markanızı oluşturuyor olun, bir blog açma stratejinizin önemli bir parçası olabilir. İyi yazılan bir blog, müşterileri etkileşimde tutma ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur ve sizi alanınızda bir uzman olarak konumlandırabilir. Blog yazmak, bir işletme sahibi olarak sizi, müşteri tabanınıza yakınlaştıracak müşteri öykülerini, profesyonel tavsiyelerinizi ve anekdotlarınızı paylaşmanın harika bir yoludur.

GoDaddy Hazır Web Sitesi’nin blog açma özelliği

Artık GoDaddy’nin yenilikçi, sürükle-bırak tarzı web sitesi oluşturucusu Hazır Web Sitesi, kullanımı kolay bir blog aracı da içeriyor. Hazır Web Sitesi’nin blog özelliği, ihtiyacınız olan tüm araçları parmağınızın ucuna getirerek sitenize blog entegre etme sürecini çok basit bir hale getiriyor.

blog açma wsb örnek yazı

Kimler kullanabilir?

GoDaddy Hazır Web Sitesi’nin blog özelliğinden kimler mi faydalanabilir? Herkes! Girişimciler, küçük işletme sahipleri, kişisel markalarını oluşturmaya çalışan serbest çalışanlar… Fikir ve bilgilerini paylaşmak, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak ve kendilerini düşünce lideri olarak konumlandırmak için basit bir blog çözümü arayan herkes bu özellikten faydalanabilir.

Hangi problemi çözüyor?

Seçebileceğiniz birçok blog platformu bulunuyor ancak çoğu ya çok karmaşık ya da web sitenizden tamamen ayrı bir platformda oluyor. Siteniz için karar sürecinden geçtikten sonra blog için hangi özellikleri etkinleştireceğinizden ya da hangi platformu seçeceğinizden emin olamayabilirsiniz.

Bu da blog yazmayı kısıtlayıcı bir hale getirerek yaratıcı olduğunuz anları etkili blog yazılarına dönüştürme ihtimalinizi düşürebilir.

Web sitenize gelen ziyaretçileri, içeriklerinizi okumak için başka platformlara yönlendirirseniz sizden alışveriş yapmak için ya da sizinle iletişime geçmek için sitenize geri mi dönecekler yoksa dikkatleri dağılıp sizi unutacaklar mı bilemezsiniz. Bu da en nihayetinde iş kaybetmenize neden olabilir.

GoDaddy Hazır Web Sitesi’nin blog açma özelliği, blog yazmayı nasıl kolaylaştırıyor?

GoDaddy Hazır Web Sitesi’nin blog özelliği müşterilerinizi web sitenizde tutarken blog yazma sürecini de basitleştirir. İlgi çekici gönderiler oluşturmanıza yardımcı olmak için sitenizdeki görsellerin tamamı ve içlerinden istediklerinizi seçebileceğiniz geniş bir stok görsel kütüphanesi parmaklarınızın ucunda bulunur.

blog açma wsb görsel kitaplık

Biçimlendirme araçlarının kullanımı kolaydır ve hemen elinizin altında bulunur. Böylece kalabalık, okunması zor bir sayfa yaratmanıza yol açabilecek sonsuz kararlarla boğuşmak zorunda kalmazsınız.

blog açma wsb biçimlendirme araçları

Hedef kitlenizle bağlantı kurmaya hazır mısınız? Ziyaretçilerinizi yeni içeriklerle sürekli etkileşim halinde tutmak için Hazır Web Sitesi’yle kurduğunuz sitenize gidin ve blog özelliğini ekleyin.