Dünyanın dört bir yanından dijital pazarlama uzmanı Digitalzone’da

GenelKategori
Okuma süresi: 3 dk
Simay Yıldız

GoDaddy Blog’da sıklıkla dijital pazarlama konusuna değiniyor, sizlerle dijitalin de olmazsa olmaz alanı olan pazarlama konusunda faydalı bilgiler paylaşmaya özen gösteriyoruz. GoDaddy’nin dijital pazarlama uzmanı iş ortaklarıyla birlikte hazırlanan, sözünü ettiğimiz bazı yazılarımıza örnek vermek gerekirse;

Bu alandaki çalışmalarının bir uzantısı olarak GoDaddy bu yıl dijital pazarlama danışmanlığı veren Zeo Agency’nin düzenlediği, Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone’a katılıyor.

Pek çok dijital pazarlama uzmanı, Digitalzone’da bir araya gelecek

dijital pazarlama uzmanı digitalzone 18 ekim program

Teknoloji ve dijitalin yükselişiyle birlikte yeni nesil pazarlama yöntemleri, geleneksel yöntemlerin önüne geçiyor. Buna paralel olarak da pazarlama faaliyetlerinin dijital dünyada da yürütülmesi her ölçekten işletme için hayati önem taşıyor. Artık işletmeler rekabet avantajına sahip olmak, hatta işlerini sürdürebilir durumda olmak için internette görünür, bulunur ve iletişime geçilebilir olmak zorunda. Bu noktada da işin içine bir dijital kimliğin oluşturulmasının ardından Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Pay Per Click (PPC; tıklama başına ödeme) ve sosyal medya kullanılarak dijital pazarlama yapılması giriyor.

Bu yıl altıncı kez düzenlenecek Digitalzone etkinliğinde de pek çok dijital pazarlama uzmanı bir araya gelerek, bu konulara değinecek. 18-19 Ekim’de İstanbul Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleşecek Digitalzone, 18 Ekim’de Zeo Agency Kurucusu Yiğit Konur’un açılış konuşmasıyla başlayarak, ünlü dijital pazarlama uzmanı isimlerle devam edecek. Etkinlikte, GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber da online güvenliğin giderek artan öneminden ve SEO’da başarıyı nasıl etkilediğinden bahsedecek.

Etkinlikte yer alacak konuşmacılar ise şöyle:

18 Ekim19 Ekim
Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu OrtakBartosz Gôralewicz – Elephate Agency
Rıza Selçuk Saydam – FacebookLarry Kim – Mobile Monkey
Laura Crimmons – Silverthorn AgencyKevin Richard- SEObserver
Lexi Mills – Shift6Baryy Adams – Polemic Digital
Matthew Kay – AiraFatih Özkösemen – Google
Selina Bieber -  GoDaddyGary IIIyes – Google
Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd.Cindy Krum – Mobile Moxie
Anders Hjorth – innovell.com

Digitalzone’18 ile ayrıntılı bilgiye etkinlik web sitesinden ulaşabilir, biletlerinizi de yine etkinlik web sitesinden alabilirsiniz.